10kW 24V DIISELKÜTTEL SEISUSOOJENDI nn WEBASTO Uus!
- Eseme ID: 220604068
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 169 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Eesti, Eesti, Eesti |
| Kogus: | 2 |
| Transport: | Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Siilisaare100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Müüa 10kW diiselkütusel töötav parkimissoojendi – nn webasto.
Võimas diiselsoojendi sobib kasutamiseks nii sõidukites, veokites, vagunelamutes, bussides, paatides, traktorites jne., samuti sobib ka aiamajas või suvemajas või garaazhis, kui seal on keskküte veega.
Vaata fotosid ja loe kirjeldust!
24V 10KW vesiküte parkimisküttekeha seisusoojendi
Vedelsoojendi on ette nähtud mootori jahutusvedeliku ja kokpiti kütteseadmete soojendamiseks põlemissoojusvahetuse abil. Selle põhifunktsioon on vesijahutusega mootori eelsoojendamine ja kokpiti soojendamine. See masin on väga tõhus, tarbib vähem kütust, tekitab vähe heitgaase ja kuumeneb kiiresti. Talvel võib see oluliselt vähendada külma mootori käivitamise raskust, vähendada mootori kulumist ja kütusekulu ning pikendada mootori eluiga.
- Kiire soojenemine ja tõhus küte
- Energiasäästlik kütusepump
- Pidev temperatuuri reguleerimine
- Ülekuumenemise kaitse
Rapid Heating
The 24V 10KW diesel air heater achieves rapid heating even at -41℃, quickly eliminating the windows' frost off your car.
Energy-Efficient Fuel Pump
Our diesel heater is extremely energy-saving with low fuel consumption of 1.3 (L/H). Besides, the fuel pump's injection frequency and intake air amount are accurately controlled by ECU to extend the service life.
Constant temperature control
Adopt a single-chip microcomputer to realize fully automatic program control, which is easy to operate. Stop temperature 78°, restart temperature 65°, and enter low-speed operation mode at 70°.
Overheating safety protection
The heat sensor is stable, and the heater has an over-voltage, under-voltage prompt, motor, solenoid valve, electric heating plug short circuit, disconnection prompt, and ignition sensor disconnection alert to make the heater work stable without danger.
Easy & Flexible Installation
Our bunk heater has a complete mounting package, including essential parts, pipes, and tools. It is easy to use and flexibly installed in multiple locations on your vehicle.
Specifications
Rated voltage: DC 24V
Heat Flow: 10KW
Hot Water Discharge: 1.5T/H
Power Consumption: 120W
Ignition Power: 240W
Oil Consumption: 1.3L/H
Size: 439*235*180mm
Weight: 9kg
Package Content
1 x Heater Main Engine
1 x Main Wiring Harness
1 x Control switch
1 x Oil Hose
1 x Electronic Oil Pump
1 x Oil Suction Tray
1 x Instruction Manual
Komplektis ei ole kaasas eesti k kasutusjuhendit, komplektis on inglise k kasutusjuhend!
Toode on ainult tellimise peale saadaval, tarneaeg kliendile 4-12 päeva (tavaliselt 4-8 päeva).
Tellimiseks saada sõnumitesse maksja andmed kellele arve vormistada ja täpne tarneaadress (saaja nimi, täpne postiaadress koos postiindeksiga ja mobiiltelefoni number). Tellimus läheb täitmisele peale tarneinfo saamist ja makse laekumist.
Saatekulu ei lisandu!
Deposiidimakset kasutades saadame iga ostu eraldi pakis! Soovitame sellega arvestada! Kui ostad mitu toodet ja soovid säästa saatekuludelt (ühes pakis saatmine), siis ÄRA KASUTA DEPOSIIDIMAKSET! (Eemalda "linnuke" deposiidimakse kastist ja maksa kauba eest peale seda)
Pakume oma klientidele lisasoodustusena, deposiidimakse mitte kasutamise eest, kiiret teenindust ja võimalikult kiiret kauba saatmist. Samuti teeme aeg-ajalt ka oma klientidele kingitusi, mis lisame kliendi ostuga kaasa, kui ei ole tasumisel kasutatud deposiidimakset.
* Kui kasutate deposiidimakset, siis kulleriga saatmise korral esitame pretensiooni 6 H peale kauba kliendile üle andmist kulleri poolt, kui ostja ei ole deposiidimakset vabastanud!
KUI ostja mõistliku aja jooksul (24H) ei vabastata deposiidimakset, siis jätame negatiivse tagasiside ja blokeerime ostja oma e-poes ära.
*** KUI VALITE UNISEND-i, siis palun arvestage, et Unisend hoiustab pakke automaadis vaid 3 päeva (saabumispäev on on esimene ja ülejärgmisel päeval võtab kuller selle sealt ära, seega JÄRELE TULEB MINNA SAMAL VÕI JÄRGMISEL PÄEVAL!!! ***
* Saadame ühe inimese ostud võimalusel ühe saadetisena, kui see on võimalik. Soovides kasutada DPD-d, siis valige suurimal esemel DPD ja teistel näiteks Omniva, siis ei pea iga ostu tegemise korral tasuma DPD-le saatekulu ja pärast hakkama seda tagasi küsima neilt. *
Tootekirjelduses toodud fotodel on illustreeriv tähendus.
Müüdavad kaubad on uued kui ei ole märgitud tootekirjelduses teisiti. Toote tagastamine on eraisikust ostjal võimalik 14p jooksul, kõik tagastamisega seotud kulud kannab ostja, samuti kannab ostja müüja poolt Osta.ee-le tasutud komisjoni tasu kulu. Tagastatav toode PEAB olema kasutamata ja kasutusjälgedeta ja originaalpakendis. Ostja kannab kõik tagastamisega seotud kulud (saatekulu, ka välisriigi lattu, kui toode on saadetud sealt). Toote tagastamiseks peab ostja selle kulleriga saatma või tooma ise meie lattu (pakiautomaati tagastamine ei ole võimalik!), mille aadressist teavitame ostjat, kui ta soovib toodet tagastada. Osad tooted saadame otse välislaost ja tagstamine toimub siis samuti välislattu, palun sellega arvestada, sest kõik saatekulud on ostja kanda. Taganemisõigus ei kehti pesule, intiimkaubale, hügieenitoodetele, meditsiinitarvetele (samuti näiteks salvidele jne), invatarvetele, samuti lemmikloomade abivahenditele (näiteks rulaatorid) ja närimismänguasjadele jms, eritellimusel valmistatud toodetele (näiteks tellija nime, pildi jne kujutisega toodetele). Ettevõtetele ei kehti 14 päevane tagastamisõigus, samuti ei ole võimalik neil tehtud tellimusi tühistada.
Hea ostja! Me täidame tellimused võimalikult kiiresti, kuid palun arvesta ka kaupmehega, päris iga päev (eriti nädalavahetustel ja pühade ajal) kaupade saatmist ei toimu! Tooteinfos toodud tarneaeg on toodud tööpäevades!
Jõulu- ja aastavahetuse perioodil palume arvestada võimalike pikemate tarneaegadega, sest logistiaettevõtted on ülekoormatud. Sama kehtib ja jaanipäeva ja kevadpühade kohta. Tarneaeg pikeneb pühade võrra, sest logistika siis ei toimi.
Soovides osta kaupu rohkem ja soodsamalt, siis võta meiega ühendust ja kirjuta, mis huvitab. tasudes arvega saame väljastada firmale ka KM-iga arve, küsi pakkumist kui soov.
PS. Palume arvestada, et talvel suurte külmakraadidega tellides elektroonikat või ka näiteks tindiprinteri kassette ja soovides neid saada Omniva, DPD või Venipak pakiautomaati, siis külmakahjustuste eest vastutab toote tellija. Kasutage külmakartlike toodete tellimisel Itella pakiautomaate, sest need asuvad siseruumides.
Kui soovid olla kindel, et saad oma ostetud kauba kätte ja kui on probleeme, siis müüja aitab need lahendada ehk soovid probleemivaba ostukogemust, siis osta meie e-poest!

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.