AGARIC tumesinised meriinovillased seentega sokid
- Eseme ID: 242446166
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 16 |
|---|
Tallinn, Harjumaa, Estonia
10
Ostukaitse igal ostul tasuta
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Estonia |
| Kogus: | 10 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 4.05 EUR (M)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
Järeletulemisega: |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | sokisahtelnet100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Muinasjuttudes on seened kord mööbliks, kord päris majadeks ja mõnikord kannavad võluolendid neid endaga isegi vihmavarjuna kaasas. Sokisahtli maailmas saavad need aga hoopis jalgu soojendada — eriti siis, kui nad on meriinovillast sokkide peal.
TOADSTOOL ühendab sügava tumesinise erksa punase ja valgega. Koos moodustavad need väga stiilse ja elegantse kombo, mis sobib peaaegu iga outfitiga. Kui siia juurde lisada meriinovilla eriliselt mugavad omadused, on tulemuseks ideaalne paar sokke igaks hooajaks ja olukorraks.
Meriinovill on loomulikult hingav ja soe materjal, mis aitab reguleerida kehatemperatuuri — hoiab jalad mõnusalt soojad külma ilmaga ning väldib ülekuumenemist siis, kui toas on soe. Lisaks on meriinovill pehme ja õrn ka tundlikule nahale, muutes need sokid suurepäraseks valikuks kõigile.
Meriinosokid on imearmas ja praktiline jõulukingitus — midagi, mis pakub nii soojust kui ka südamesoojust. Pista need sokid jõulukotti ja tee oma lähedastele tõeliselt armas üllatus!
Värv: tumesinine, punane, valge
Koostis: 80% meriinovill, 17% polüamiid, 3% elastaan
Vali suurus: 36-40, 40-45, 46-48
Vali suurus: 36-40, 40-45, 46-48

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.