Eesti looduse mitmekesisuse riiklik seire 1994-1998
- Eseme ID: 143628789
- Jälgi eset
- Jaga
Eesti looduse mitmekesisuse riiklik seire 1994-1998
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 204 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Rannamõisa, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Kokkuleppel müüjaga |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Raamatugalerii99.9%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Kasutatud korralik raamat!
Arvestades Eesti põhjamaist paiknemist ning võrreldes sarnase suurusega piirkondadega samas kliimavöötmes, võib siin täheldada küllaltki suurt loodusliku floora ja fauna mitmekesisust, mis on aegade jooksul suhteliselt hästi säilinud.
Kahekümnenda sajandi lõpuaastad on tõstnud globaalseks kõneaineks teiste keskkonnakaitseliste probleemide kõrval ühe olulisena ka looduse mitmekesisuse vähenemise.
Eestis alustati 1994. a. riikliku keskkonnaseire programmi koosseisus ka looduse mitmekesisuse komponentide: liikide ja koosluste seisundi seirega.
Käesolev trükis püüab anda kokkuvõtva ülevaate looduse mitmekesisuse komponentide riikliku seire esimese viie aasta (1994-1998) tulemustest ning fikseerida looduse mitmekesisuse seire programmi komponentide – projektide – lühikirjeldused, mille alusel tuleks edaspidi seiretöid jätkata.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.