ELIZABETH EDMONDSON "VILLA ITAALIAS"
- Eseme ID: 224993329
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 17 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 5 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | kalsveoü100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
VARRAK 2010
376LK.
Villa Dantesse, kaunisse, kuid nüüdseks mahajäetud majja Liguuria rannikul, kutsutakse kokku neli üksteisele täiesti võõrast inimest. Kõiki neid on nimetatud intrigeerivalt salapärase Beatrice Malaspina testamendis, aga mitte keegi ei tea, kes see naine on. Ooperilaulja Delia, Cambridge’i aatomiteadlane George, krimikirjanik Marjorie ja Bostoni pankur Lucius tulevad Itaaliasse ja avastavad kohale jõudes, et saladus muutub üha läbitungimatuks.
Kevadest saab rõõmuküllane Itaalia suvi ning elule ärkab ka villa Dante oma seinamaalide ja kunagi nii lummavate aedadega. Kui vesi taas voolama pääseb ja purskkaevud täidab, külastab nelik maja kõrval asuvat keskaegset torni ja leiab end ootamatult silmitsi häirivate minevikusündmustega. Igaüks neist neljast hakkab villa lummuses aegamööda muutuma ning sõjaaja kurbadest läbielamistest tärkavad lootusevõrsed. Lõpuks, kui lagedale on tulnud viimnegi vapustav saladus, saab neile osaks ootamatu pärandus ning suurim kingitus – uus elu.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.