Hakkliha . Indrek Kivisalu ja Rudolf Visnapuu
- Eseme ID: 249693928
- Jälgi eset
- Jaga
Hakkliha . Indrek Kivisalu ja Rudolf Visnapuu
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 3 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Lehola, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Raamatugalerii99.9%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Heas korras raamat!
Indrek Kivisalu ja Rudolf Visnapuu
Hakkliha
Pisikesest frikadellist pikkpoisini
104-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat
2012
Hakkliha on kõige popim lihatooraine! Eestlased teevad ja söövad meelsasti nii pikkpoissi, hakklihakastet, ühepajatoite, frikadellisuppi kui hakklihatäidisega pannkooke. Mõnda neist võiks vaat et suisa rahvustoiduks nimetada. Aga ka nende lihtsate ja kõigile tuttavate roogadega saab fantaseerida ning neid huvitavamaks timmida.
Hakkliha on nii põnev tooraine, et sellest on võimalik valmistada väga-väga palju erinevaid toite. Selleks on vajad vaid veidikene julgust ja fantaasiat. Raamat jagab mõtteid ja näpunäiteid hakkliha koduseks kasutamiseks nii traditsioonilisel viisil kui ka pisut uuenduslikumalt, tehes seda kõike autorite silmadega nähtuna ja nende kodustele harjumustele toetudes.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.