Hobusekasvatus ja ratsasport, 1982, Harry Mauring
- Eseme ID: 234670912
- Jälgi eset
- Jaga
Hobusekasvatus ja ratsasport, 1982, Harry Mauring
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 13 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Raamatukaru100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Seisukord: rahuldav
Seisukorra kirjeldus: Kaaned ja lõikeserv plekilised, tiitellehel pastakaga kirjutatud allkiri, lehed vanusega koltunud, mõnedel lehtedel plekke
Pilt on illustratiivne.
Raamatus käsitletakse hobuste põlvnemist, jõudlust, aretust, tõugusid, kasutamist ja hooldamist. Kirjeldatakse veo- ja ratsahobuste eksterjööri, aretusmeetodeid tõugude loomisel ja täiustamisel, aretustehnikat ja tõuaretuse organisatsioone. Tutvustatakse Eesti NSV-s aretatavaid, tähtsamaid NSV Liidu ja ülemaailmseid hobusetõuge. Antakse juhiseid ratsa-, veo- ja traavlitõugu hobuste kasvatamiseks.
Raamat on ette nähtud Põllumajandusakadeemia zooinseneri üliõpilastele, kuid sobib ka tehnikumide õpilastele, hobusekasvatuse praktikutele ja ratsasportlastele.
hobusekasvatus, ratsasport, kõrgkooliõpikud
Aasta: 1982
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Autorid: Harry Mauring
Lehekülgede arv: 318
Köide: Kõvakaaneline
Suurus: 148 x 220 mm
Seisukorrad:
- Uus - Kasutamata raamat.
- Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
- Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
- Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
- Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
- Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.
Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.
Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.