JOHN CARREYROU "VERE PETTUS"

JOHN CARREYROU "VERE PETTUS"

Eseme ID: 204632306 Seisukord: Kasutatud Tarneaeg: 5 päeva
Hind: 15 EUR
Kogus: 1
Kokku: 15 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 15 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 70
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2017
1778 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Keel: Eestikeelne
Kogus: 1
Tarneaeg: 5 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: kalsveoü100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Silicon Valley idufirma saladused ja valed

PILGRIM 20201

368LK.

Et ajakirjandus on jätkuvalt neljas võim, seda kinnitab see raamat ilma igasuguse kahtluseta. Wall Street Journali uuriv ajakirjanik John Carreyrou on suutnud midagi erakordset: kirjutada tõsielul põhineva romaani, mille mõju reaalsele elule me alles hakkame nägema, kui raamatu peategelane, Ränioru ajaloo suurimas pettuses süüdistatud noor ärinaine Elizabeth Holmes sel sügisel Californias kohtu ette astub. Kriminaaljuurdlus tema tegevuse üle algaski suuresti just tänu Carreyrou ajakirjanduslikule juurdlusele!
 
Ehkki lõplik sõna on kohtul, USA-s siis 12-liikmelisel Holmesi kaaskodanikest koosneval vandemeeste kogul, dokumenteerib Carreyrou detailhaaval vereanalüüside-revolutsiooni lubanud firma Theranose loo. Esialgu eduloo, mis muutis selle idufirma loonud Elizabeth Holmesi mõneks ajaks paberil miljardäriks, aga kui selgus, et kõik põhines Suurel Valel, varises Theranos kokku nagu kaardimaja.
 
Kuigi Theranose tõus ja langus on teada, lugesin raamatut ikkagi kui peadpööritaval kiirusel arenevat põnevusromaani, mis kinnitab, et päriselu võib pakkuda veelgi hingematvamaid sõite Ameerika mägedel, kui parimgi põnevuskirjandus.
 
„Vere pettus“ peaks olema kõigile maailma muutmise ideedega noortele ettevõtjatele lausa kohustuslik kirjandus. Ja ka ajakirjanikele, kellele Carreyrou kinnitab, et meie tööl on siiski suur kaal.
 
– Neeme Raud, ajakirjanik
 
See lugu on veel hullumeelsem, kui ma arvasin. Kui olin lugemist alustanud, oli mul võimatu raamatut käest panna. Siin on kõik olemas: keerukad pettused, ärimaailma intriigid, ajakirjade kaanelood, rikutud peresuhted – ja kunagi ligi 10 miljardile dollarile hinnatud ettevõtte allakäik.
 
– Bill Gates

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 15 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot