Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 109 1 4
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan ostjat!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tänud müüjale. Kaup korralik ja tehing kiire.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Suur tänu! Tehing kiire ja sujuv, kiidan ostjat!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Korrektne tehing, tänan!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kiire tehing ja kaup vastas kirjeldusele. Aitäh müüjale

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup korralik ja tehing kiire. Aitäh

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan Teid! Soovin edu!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Aitäh! Positiivne tehing, meeldiv suhtlus, mõistlik ostja!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Soovitan müüjat.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup on korralik, kuid tehing muutus ebamugavaks. Kui müüja teab et ta saab ainult konkreetsetel päevadel postitada, siis võiks olla ka see kuulutuse kirjelduses kirjas.(Postitan iga laupäeval või pühapäev) Ja kui oksjon lõppeski laupäeva õhtul ära, siis postitas ta selle alles järgmisel nädala vahetusel. Oli jah kirjas tarneaeg 5päeva, aga lõpuks sain ma selle vist 9 või isegi 10ndal päeval kätte. Ei olnud meeldiv tehing. Kõik muud tehingud on siiani ostas väga kenasti sujunud.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Ei käi iga päev ostas, et vaadata kas oksjonid on lõpenud. Märkasin neli päeva hiljem ja kahjuks polnud võimalik kohe postitada. Millest andsin ka teada ostjale. Väga kärsitu ostja ja samuti üks halvimaid kogemusi siin ostas.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga kiire postitus ja kaup korralik.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Meeldiv tehing!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan kiire tehingu eest!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Uskumatult kiire kohale jõudmine ja kui ilus see kleit veel on. Suured tänud

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Ilus kleit tõesti :) Palun ..

    Arhiveeritud oksjon