Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 109 1 4
  • (seller) Over a year ago

    Soovitan ostjat!

  • (buyer) Over a year ago

    Tänud müüjale. Kaup korralik ja tehing kiire.

    (seller) Over a year ago

    Suur tänu! Tehing kiire ja sujuv, kiidan ostjat!

  • (seller) Over a year ago

    Korrektne tehing, tänan!

    (buyer) Over a year ago

    Kiire tehing ja kaup vastas kirjeldusele. Aitäh müüjale

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup korralik ja tehing kiire. Aitäh

    (seller) Over a year ago

    Tänan Teid! Soovin edu!

  • (seller) Over a year ago

    Aitäh! Positiivne tehing, meeldiv suhtlus, mõistlik ostja!

    (buyer) Over a year ago

    Soovitan müüjat.

  • (seller) Over a year ago

    Soovitan!

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup on korralik, kuid tehing muutus ebamugavaks. Kui müüja teab et ta saab ainult konkreetsetel päevadel postitada, siis võiks olla ka see kuulutuse kirjelduses kirjas.(Postitan iga laupäeval või pühapäev) Ja kui oksjon lõppeski laupäeva õhtul ära, siis postitas ta selle alles järgmisel nädala vahetusel. Oli jah kirjas tarneaeg 5päeva, aga lõpuks sain ma selle vist 9 või isegi 10ndal päeval kätte. Ei olnud meeldiv tehing. Kõik muud tehingud on siiani ostas väga kenasti sujunud.

    (seller) Over a year ago

    Ei käi iga päev ostas, et vaadata kas oksjonid on lõpenud. Märkasin neli päeva hiljem ja kahjuks polnud võimalik kohe postitada. Millest andsin ka teada ostjale. Väga kärsitu ostja ja samuti üks halvimaid kogemusi siin ostas.

  • (buyer) Over a year ago

    Väga kiire postitus ja kaup korralik.

    (seller) Over a year ago

    Meeldiv tehing!

  • (seller) Over a year ago

    Tänan kiire tehingu eest!

  • (buyer) Over a year ago

    Uskumatult kiire kohale jõudmine ja kui ilus see kleit veel on. Suured tänud

    (seller) Over a year ago

    Ilus kleit tõesti :) Palun ..