Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 454 3 0
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tänan! Kahju,et ei mainitud müügikuulutuses,et kahel liblikal on tiivanukid murdunud,katkised. Nüüd kui vaatan pilti mütsist ,siis isegi on nähä ,et liblikal tiib katkine.Oleksin teadnud,ei oleks ostnud,nii tähtsä asja mütsi puhul võiks ikka müügikuulutuses ärä mainida,müts on lisaks tarbesemele ka kaunistuseks naisele! Kahjuks,tuleb ärä müüa!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kahju kuulda,oleksin pidanud tähelepanelikum olema,mütsil palju kaunistusi ja ei märganud seda detaili.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Sain oma raha kätte 3 nädalat hiljem läbi osta pretensiooni.Ei soovita ostjana!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Nagu rääkin, ei teinud seda spetsiaalselt.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Klamber on väga määrdunud, peaks need asjad kirjelduses mainida

    (müüja) Üle aasta tagasi

    See klamber on ostetud kunagi ideaal kosmeetika poest n.ö.leiukorvist,jätt​is siis juba nagu määrdunud mulje.Materjal ongi selline helklev hall.Ise olen kasutanud seda mõned korrad(minu juustele jäi ikka suureks)

    Arhiveeritud oksjon