Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 454 3 0
  • (buyer) Over a year ago

    Tänan! Kahju,et ei mainitud müügikuulutuses,et kahel liblikal on tiivanukid murdunud,katkised. Nüüd kui vaatan pilti mütsist ,siis isegi on nähä ,et liblikal tiib katkine.Oleksin teadnud,ei oleks ostnud,nii tähtsä asja mütsi puhul võiks ikka müügikuulutuses ärä mainida,müts on lisaks tarbesemele ka kaunistuseks naisele! Kahjuks,tuleb ärä müüa!

    (seller) Over a year ago

    Kahju kuulda,oleksin pidanud tähelepanelikum olema,mütsil palju kaunistusi ja ei märganud seda detaili.

    (buyer) Over a year ago

  • (seller) Over a year ago

    Sain oma raha kätte 3 nädalat hiljem läbi osta pretensiooni.Ei soovita ostjana!

    (buyer) Over a year ago

    Nagu rääkin, ei teinud seda spetsiaalselt.

  • (buyer) Over a year ago

    Klamber on väga määrdunud, peaks need asjad kirjelduses mainida

    (seller) Over a year ago

    See klamber on ostetud kunagi ideaal kosmeetika poest n.ö.leiukorvist,jätt​is siis juba nagu määrdunud mulje.Materjal ongi selline helklev hall.Ise olen kasutanud seda mõned korrad(minu juustele jäi ikka suureks)