Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 52 1 5
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Müügi tingimustes on selgelt kirjas : MAKSMINE SULARAHAS ja JÄRELETULEMISEGA ! MINA SAIN TARNIMISE AJAST NIIARU-etkunde tuleb raha näpus ja saab kauba kätte. Kas ma pean edaspidi tarnimisaja lahtri tühjaks jätma?! Kas teie firmaga on võimalik ka telefoniga suhelda

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Ma ei soovita müüjat

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • Osta.ee (ostja) Üle aasta tagasi

    Kasutajalepingu punkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü kaupa parimale pakkujale)

    Arhiveeritud oksjon