Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 52 1 5
  • (seller) Over a year ago

    Müügi tingimustes on selgelt kirjas : MAKSMINE SULARAHAS ja JÄRELETULEMISEGA ! MINA SAIN TARNIMISE AJAST NIIARU-etkunde tuleb raha näpus ja saab kauba kätte. Kas ma pean edaspidi tarnimisaja lahtri tühjaks jätma?! Kas teie firmaga on võimalik ka telefoniga suhelda

    (buyer) Over a year ago

    Ma ei soovita müüjat

    (seller) Over a year ago

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü kaupa parimale pakkujale)