Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 1103 3 1
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik OK!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Üldkokkuvõttes ei jäänud tehinguga rahule, sest, jah, raha sain küll tagasi, aga mind huvitanud mündid saadeti müüja sõnade kohaselt teisele ostjale, mulle aga saadeti kellegi teise ostja mind mittehuvitavad mündid... Müüa vabanduseks oli "vanus ja halb nägemine"...

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kummaline kui kasutab inimene, kelle ees on nii vabandatud,tehtud kingitusi kui ka pakutud kompensatsiooniks rahalist hüvitist...oh ajad,oh kombed....hoiduge selliste eest kohe kaugemale

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    .

    Arhiveeritud oksjon