Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 1103 3 1
  • (buyer) Over a year ago

    Kõik OK!

    (seller) Over a year ago

    Soovitan

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Üldkokkuvõttes ei jäänud tehinguga rahule, sest, jah, raha sain küll tagasi, aga mind huvitanud mündid saadeti müüja sõnade kohaselt teisele ostjale, mulle aga saadeti kellegi teise ostja mind mittehuvitavad mündid... Müüa vabanduseks oli "vanus ja halb nägemine"...

    (seller) Over a year ago

    Kummaline kui kasutab inimene, kelle ees on nii vabandatud,tehtud kingitusi kui ka pakutud kompensatsiooniks rahalist hüvitist...oh ajad,oh kombed....hoiduge selliste eest kohe kaugemale

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    .