Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 2 0 0
Kõik 302 5 9
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ok.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Müüja ausalt kirjutas et emaplaat ei tööta korralikult ja tagastas raha.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    2 Kuud möödas. Ostja pole näidanud ülesse mingit huvi kaubale järele tulla. Oma telefoni olen osta keskkonnas talle saatnud. Korra olen talle helistades ta ka kätte saanud. Lubas tagasi helistada. Seda muidugi ei juhtunud. Uuesti pole teda kätte saada õnnestunud. Ei ole tahtmist oma aega ja närvi rohkem kulutada.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Arvuti on käes,kuigi aega läks. Arvuti teeb imeliku häält ja undab.. Puudus ka saadetisel pakend..mille töttu sai arvuti mölke ja kriime.. Pole väga rahul.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Ostja jättis meeldetuletustele vaatamata smartpostiga saatmise eest maksmata, kuigi see on oksjoni tingimustes kirjas.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    diil toimus korrektselt

    Arhiveeritud oksjon