Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 2 0 0
All 302 5 9
  • (buyer) Over a year ago

    Ok.

  • (buyer) Over a year ago

    Müüja ausalt kirjutas et emaplaat ei tööta korralikult ja tagastas raha.

  • (seller) Over a year ago

    2 Kuud möödas. Ostja pole näidanud ülesse mingit huvi kaubale järele tulla. Oma telefoni olen osta keskkonnas talle saatnud. Korra olen talle helistades ta ka kätte saanud. Lubas tagasi helistada. Seda muidugi ei juhtunud. Uuesti pole teda kätte saada õnnestunud. Ei ole tahtmist oma aega ja närvi rohkem kulutada.

  • (buyer) Over a year ago

    Arvuti on käes,kuigi aega läks. Arvuti teeb imeliku häält ja undab.. Puudus ka saadetisel pakend..mille töttu sai arvuti mölke ja kriime.. Pole väga rahul.

    (seller) Over a year ago

    Ostja jättis meeldetuletustele vaatamata smartpostiga saatmise eest maksmata, kuigi see on oksjoni tingimustes kirjas.

  • (seller) Over a year ago

    diil toimus korrektselt