Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 4 0 0
Kõik 122 5 9
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    püksid ei olnud terved veel vähem saab öelda uued, hargmikus ei olnud mitte õmblus lahti, vaid lausa 2 auku riides, teistkorda enam ei julgeks osta, õnneks olid odavad

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Lapsele meeldisid kingad loomulikult väga, kuid siiski ei vastanud kirjeldusele. Kirjas oli, et on kantud 1 kord lasteaia lõpupeol, kuid ilmselgelt on kantud neid rohkem.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Päris kõikke polnud kuulutusel kirjas.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    kõik ok soovitan

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Osad riide väiksemad kui 134

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Küünelaki jälgedega

    (müüja) Üle aasta tagasi

    oli ju kirjas ,et tegu on kasutatud asjaga! Loomulik,et laps on sellega mänginud! ja kui oleks uut asja müünud siis poleks 10 sendist alghinda ju pannud! Ostke teinekord mänguasju siis poest siis kindel ,et saate uue!

    Arhiveeritud oksjon