Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 4 0 0
All 122 5 9
  • (buyer) Over a year ago

    püksid ei olnud terved veel vähem saab öelda uued, hargmikus ei olnud mitte õmblus lahti, vaid lausa 2 auku riides, teistkorda enam ei julgeks osta, õnneks olid odavad

  • (buyer) Over a year ago

    Lapsele meeldisid kingad loomulikult väga, kuid siiski ei vastanud kirjeldusele. Kirjas oli, et on kantud 1 kord lasteaia lõpupeol, kuid ilmselgelt on kantud neid rohkem.

  • (buyer) Over a year ago

    Päris kõikke polnud kuulutusel kirjas.

  • (seller) Over a year ago

    kõik ok soovitan

    (buyer) Over a year ago

    Osad riide väiksemad kui 134

  • (buyer) Over a year ago

    Küünelaki jälgedega

    (seller) Over a year ago

    oli ju kirjas ,et tegu on kasutatud asjaga! Loomulik,et laps on sellega mänginud! ja kui oleks uut asja müünud siis poleks 10 sendist alghinda ju pannud! Ostke teinekord mänguasju siis poest siis kindel ,et saate uue!