Lihavõttesaar, 2007

1/1

Lihavõttesaar, 2007

Eseme ID: 251671229 Seisukord: Kasutatud
Hind: 9.80 EUR
Kogus: 1
Kokku: 9.80 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 9.80 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 1
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2025
443 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 2 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Järeletulemisega:
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Raamatukaru100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Seisukord: hea

Seisukorra kirjeldus: Tiitellehel tempel

Pilt on illustratiivne.


On aasta 1912. Noor inglanna ELSA PENDLETON reisib koos antropoloogist mehe ning oma noorema õe Alice’iga, kes vajab igapidist hoolitsust, kaugele Lihavõttesaarele ekspeditsioonile. Ta lahkub harjumuspärasest keskkonnast ühtlasi lootuses, et leiab uues eksootilises olustikus hingelise tasakaalu ja saavutab tõelise kokkukõla oma abikaasaga. Kuid ta õe uinunud sisemuses ärkab saarel viibimise ajal midagi ja nende kõigi omavaheline läbisaamine muutub kummaliseks suhtekolmnurgaks. Ja ehkki viibitakse justkui maailma nurga taga, tungib alanud Esimene maailmasõda omapärasel kombel kõigi nende ellu.
On aasta 1973. Üks teine noor naisteadlane, biogeograaf GREER FARRADAY saabub Lihavõttesaarele, et tegelda saare loodusliku vaesumise probleemiga. Ta kohtab saarel huvitavaid inimesi.
Kaht naist, Elsat ja Greeri, justkui lahutaks kuuekümne aasta laiune ja näiliselt ületamatu ajakuristik, kuid ometi üllatab autor meid suurepärase puändiga…
JENNIFER VANDERBES on sündinud 1974. aastal USAs New Yorgis. Õppinud inglise kirjandust Yale’i ülikoolis. 2003. aastal ilmunud "Lihavõttesaar" on tema esimene ilukirjanduslik teos, millele on osaks langenud tähelepanuväärne edu, sest romaani on juba tõlgitud ligi paarikümnesse keelde. Kuigi teos sisaldab rohkelt teabelist selle kuulsa saare, Vaikse ookeani üksiklase kohta, on tegu esmajoones romaaniga. Välismaistes vastukajades on muuseas öeldud, et see romaan sulatab endasse reisiraamatu, kohati teadusliku traktaadi ja haarava armastusloo elemendid, et see pakub ühtaegu nii lugeja mõistusele, südamele kui ka hingele.

Aasta: 2007

Kirjastus: Eesti Raamat

Linn: Tallinn

Autorid: Jennifer Vanderbes; toimetanud Rein Põder

ISBN: 9789985655863

Lehekülgede arv: 384

Suurus: 145 x 210 mm


Seisukorrad:

  • Uus - Kasutamata raamat.
  • Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
  • Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
  • Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
  • Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
  • Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.

Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.

Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 9.80 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot