Mees, kes tahtis olla õnnelik. Laurent Gounelle;
- Eseme ID: 123566643
- Jälgi eset
- Jaga
Mees, kes tahtis olla õnnelik. Laurent Gounelle;
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 70 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | vaimuvara100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Autor(id): Laurent Gounelle; toimetanud Helena Mihkelson
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Tõlkija: Pilleke Laarmann
ISBN: 9789949148608
Lehekülgi: 136
Seisukord: veidi kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, normaalses seisukorras sisu
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu: SEE KASUTATUD RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 183 Vast oli Andy viga see, et ta oli pärit närvilisest lääne tsivilisatsioonist. Igatahes ei turgutanud teda päriselt ka puhkus rohelisel Bali saarel. Seega päästis otsus vana teadjamehe juurde minna tema elu. Teadjamehe diagnoos: Andy on hea tervise juures, kuid mitte õnnelik. Teekonnal, millele Andy nüüd astus, lahustus kildhaaval see kitt, mis tema hinge oli halvanud. Edasi määras ta ise, kuidas elab – õnnelikuna või mitte. Raamatu autor Laurent Gounelle otsib ja leiab erilisi inimesi, Ameerika neurolooge, Peruu šamaane ja Bali tarku – et nad meid õpetaksid. Elama. Originaali pealkiriL'homme qui voulait etre heureux. Eesti keeles Märksõnad: Sinisukk prantsuse ilukirjandus filosoofilised romaanid
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.