MINU ELU ON MU RELV. Christoph Reuter
- Eseme ID: 130419311
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 182 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Harjumaa, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 2 |
| Tarneaeg: | 5 päeva |
| Transport: |
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | siururaamat100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Tõlkinud Toomas Huik
Olion 2003, -375 lk. tavaformaat, kõva köide, heas korras kasutatud raamat.
Nad tapavad valimatult ja miski ei suuda neid ohjeldada. Nad on ammu otsustanud surra ja neid ei takista ükski jõud. Pärast 11. septembrit 2001 on see surmatoov nähtus omandanud kujutlematud mõõtmed.
Ajakirjanik Ch. Reuter on elanud viimase kümne aasta jooksul mitmes islamiusulises riigis. Oma raamatus uurib ta enesetaputerroristide motiive ja eesmärke. Millised need inimesed on?
Ch. Reuteri raamat näitab, et enamik enesetaputerroriste on kui hullunud fanaatikud, kellele on tehtud ajuloputus ja kes on seetõttu muutunud kergesti manipuleeritavaks tapariistadeks, kelle tegevus välistab igasuguse aruka seletuse.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.