Minu mõistus on otsas! Kuidas tulla toime laste jonni, 2013

1/1

Minu mõistus on otsas! Kuidas tulla toime laste jonni, 2013

Eseme ID: 247946040 Seisukord: Kasutatud
Hind: 13.50 EUR
Kogus: 1
Kokku: 13.50 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 13.50 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 11
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2025
446 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 2 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Järeletulemisega:
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Raamatukaru100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Seisukord: väga hea

Pilt on illustratiivne.


Vaimuka, targa ja praktilise kasvatusraamatu teema on tuttav kõigi 1—5-aastaste laste vanematele: põngerjate tüütud kapriisid, nutu- jonni- ja raevuhood.

Teie laps keeldub hommikul pükse jalga panemast. Ta korraldab poes piinlikke stseene, ta töinab iga pisiasja pärast. Ta teeb täpselt seda, mida te hetk tagasi keelasite, ise teile silma sisse vaadates. Ta esitab teile kakskümmend korda järjest ühe ja sama küsimuse… Tõepoolest, vahel on tunne, et lapsed üritavad oma vanemaid meelega hulluks ajada.
„Minu mõistus on otsas. Ma olen proovinud kõike, aga miski ei aita!“ Raamatu autor, tuntud prantsuse lastepsühholoog ja terapeut Isabelle Filliozat näeb, et paljud vanemad kulutavad oma akud tühjaks laste igapäevaseid kriise lahendades. Raamatus tuleb ta vanematele appi, seletades, mis toimub kriiside ajal lapse ajus ja mis võib põhjustada probleemse käitumise. Igale probleemile soovitab ta lahenduse, mis ei kustutaks lihtsalt tulekahju, vaid aitaks lapsel kasvada iseseisvaks ja vastutustundlikuks täiskasvanuks.
Autori ja kunstniku suurepärases koostöös on need soovitused saanud peaaegu koomiksi vormi. Nii jäävad nõuanded hästi meelde ning lugejal on ehk kergem taluda avastust, et ta on mõnikord kurjustanud lapsega päris ilmaasjata.


lapsed
väikelapsed
emotsioonid
jonn
nutt
kuulekus
lapsepsühholoogia
kodune kasvatus
väikelapsekasvatus
kasvatusnõustamine
lapsevanema-lapse suhe
nõuanded
käsiraamatud

Aasta: 2013

Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus

Linn: Tallinn

Autorid: Isabelle Filliosat

ISBN: 9789949528080

Lehekülgede arv: 174

Originaalkeel: prantsuse keel

Köide: Kõvakaaneline

Suurus: 165 x 208 mm


Seisukorrad:

  • Uus - Kasutamata raamat.
  • Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
  • Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
  • Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
  • Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
  • Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.

Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.

Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 13.50 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot