NR.853 SÜLEARÕVAKETAS HGST 750GB 2.5" SATA (HTS541075A9E680)
- Eseme ID: 255076786
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 0.10 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | E 13.07.2026 20:00:00 |
| Vaadatud: | 33 |
| Viimati pakkus: | Panne |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Ehitajate tee 109B, Харьюмаа, Эстония |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 5 päeva |
| Transport: |
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
Venipak: 1.15 EUR (XS) Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Arvutiladu99.9%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
SÜLEARVUTI KÕVAKETAS HGST 750GB 2.5" SATA (HTS541075A9E680) – TESTITUD, KUVAB HOIATUST (CAUTION / DEFEKTNE)
Müüa 2,5-tolline sülearvuti kõvaketas HGST (Hitachi), maht 750 GB. Seade on testitud programmiga CrystalDiskInfo ja selle tervisestaatus on "Caution" (Kollane hoiatus). Kettal on tuvastatud ümberpaigutatud sektorid (Reallocated Sectors Count), töötunde on kokku 26 142 tundi. Samas ketas käivitub, toimib ja on arvutis tuvastatav. Müüakse defektsena, varuosadeks, testimiseks või projektideks "as-is" tingimusel (nii nagu on) ilma garantii ja tagastusõiguseta.
Tehnilised andmed ja andmed:
-
Tootja/Bränd: HGST (Hitachi)
-
Mudel: HTS541075A9E680 (Travelstar 5K1000-750)
-
Maht: 750 GB
-
Kiirus: 5400 RPM
-
Liides: SATA 3.0Gb/s
-
Formaat: 2.5"
-
Töötunnid: 26 142 tundi (Power On Hours)
-
Märkus: Korpuse esiküljel on kleebis numbriga "853".
-
Seisukord: Defektne / hoiatusega (CrystalDiskInfo: Caution).
Kättetoimetamine: Järeletulemine meie lattu Tallinnas, Haaberstis või saatmine pakiautomaati/kulleriga (Omniva / Venipak).
NB! Oksjonitingimused ja ostja vastutus:
Tingimused: Oksjon alates 10 sendist, tagastusõigus puudub.
Tegemist on oksjoniga, kus iga tehtud pakkumine on siduv. Seade on testitud ja selle seisukord on fikseeritud diagnostika tarkvaraga (nagu kirjeldatud). Kui soovite seadet enne pakkumise tegemist ise üle vaadata või testida, olete oodatud seda tegema ENNE oksjoni lõppemist ja panuse sisestamist (Tallinnas, Haaberstis). Pärast oksjoni võitmist ei ole enam võimalik tingimusi muuta ega seadme seisukorrale viidates tehingust taganeda. Oksjoni võitja on kohustatud kauba välja ostma 7 päeva jooksul.
Arvutiladu.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.