Olaplex No.0 Intensive Bond Building 155 ml
- Eseme ID: 180592295
- Jälgi eset
- Jaga
Olaplex No.0 Intensive Bond Building 155 ml
Eseme ID: 180592295
Seisukord: Uus
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 70 |
|---|
Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti
1
Ostukaitse igal ostul tasuta
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.82 EUR (M)
|
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Kulla11100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Toode Olaplex No.0 toimib alusena ja valmistab juukseid ette teiste kasutatud Olaplex toodete sügavamaks imendumiseks. Professionaalsusest inspireeritud uus toode No. 0 on valmistatud patenteeritud Olaplex tehnoloogiast. Toode aitab juuste struktuuri tõhusamalt taastada, tugevdab ja kaitseb välistegurite eest. Olaplex No. 0 toode on ette nähtud esimese sammuna kaheosalises süsteemis koos Olaplex No. 3 Hair Perfector tootega.
Toote eelis:
See on väga kontsentreeritud vahend, mis tugevdab juukseid seestpoolt välja, vähendab otste murdumist ja parandab juuste seisundit.
Tõhusalt taastab kahjustatud ja keemiliselt töödeldud juuksed;
Tugevdab ja kaitseb juuste struktuuri;
Taastab ja säilitab juuste terve välimuse ja tekstuuri.
Kasutamine: Kasutage kaheosalist süsteemi N°.0 koos N°.3 (ei ole komplektis) üks kord nädalas või kaks/kolm korda nädalas kahjustatud juuste korral. Olaplex No. 0- kasutage puhastele, kuivadele juustele. Kammige toodet igasse juuksekarva, et tagada toote korralik imendumine juustesse. Oodake 10 minutit ja seejärel kasutage Olaplex No. 3 Hair Perfector toodet. Kammige juukseid, et toode imenduks igasse juuksesalku ja oodake uuesti 10 minutit. Kogu hooldustoiming võtab vaid 20 minutit. Pärast protseduuri on soovitatav pesta juukseid Olaplex No. 4 šampooni ja Olaplex No. 5 palsamiga (müüakse eraldi). N°.0 toote pudel on mõeldud 3-6 korraks, olenevalt juuste pikkusest ja tihedusest.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.