OLGA BUTAKOVA "KESKNÄRVISÜSTEEM. IMMUUNSÜSTEEM"

OLGA BUTAKOVA "KESKNÄRVISÜSTEEM. IMMUUNSÜSTEEM"

Eseme ID: 151234710 Seisukord: Kasutatud Tarneaeg: 5 päeva
Hind: 25 EUR
Kogus: 1
Kokku: 25 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 25 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 165
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2017
1784 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 5 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: kalsveoü100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

2013

Raamat on koostatud akadeemik Olga Butakova poolt peetud loengute põhjal, mis toimusid 2009. aastal Tervise Akadeemia seminaridel Rahvusvahelise Koralli Klubi liikmetele.
Olga Butakova lõpetas Leningradi Meditsiini Instituudi 1982. a. Pärast seda töötas aastaid terapeudina. Täiendanud on ta end veel kardioloogia, kliinlise lümfoloogia, toksikoloogia, dietoloogia, rehabilitoloogia, nõelravi, refleksoteraapia, iirisdiagnostika, maassaaži, füsioteraapia jms vallas, uskudes, et enesetäiendamine on pidev protsess.
Töötanud on ta nii jaoskonnaarstina, kiirabioskonna juhatajana kui ka peaarstina.
Kiirabiarstina töötades hakkas talle tunduma mõttetuna inimese elu pikendamine vaid mõneks hetkeks... Ta mõistis, et inimesed ei tohiks sattuda reanimatsiooni nii sageli ega ka nii noorelt! Seetõttu tekkis soov omandada veel üks haridus - õpetaja oma, et õpetada inimesi õigemini elama, sööma, liikuma ja ennast hoidma. Nii omandaski ta meditsiinivaldkonnas väga haruldase kvalifikatsiooni, saades pedagoogiliste teaduste kandidaadiks.
Lisaks on dr. Butakova ka akadeemik ÜRO juurde kuuluva Rahvusvahelise Informatsiooni Akadeemias, "Tervisekaitse ja keskkonna ohutuse" osakonna juhataja ja Moskva Tervise Taastamise Instituudi peaarst.
Ta on välja töötanud praktilise süsteemi, kuidas säilitada tervist eranditult looduslike vahendite ja preparaatidega.
Tema uus raamat räägib sellest, kuidas mõjuvad meie kehale nii positiivsed kui ka negatiivsed sisendused ning kuidas me enamasti ikkagi ise oma tervise eest vastutavad oleme. Lisaks on siin palju uut ja põnevat informatsiooni meie kesknärvisüsteemi ja immuunsuse toimemehhanismide kohta.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Tere! Kas oleks võimalik saada pilti raamatu sisukorrast? Tahan teada, kas selles käsitletakse ka haigust nimega SM ehk polüskleroosi ehk Multiple sclerosi (ingl.k) ehk Sclerosis multiplexi. Tänan vastuse eest!

    Tere! Antud raamatul pole sisukorda eraldi välja toodud. Lisasin mõned pildid erinevatest kohtadest, et saaksite parema ülevaate raamatu sisust. Sirvisin ise ka raamatu läbi, aga polüskleroosi kohta infot ei leidnud. Parimat Erkki

  • 5 1
OstaKohe 25 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot