Pimedad juurdlused. Kurjategijad, kes viimaks kohtu ette
- Eseme ID: 93941549
- Jaga
Pimedad juurdlused. Kurjategijad, kes viimaks kohtu ette
| 4.00 EUR | |
| Vaadatud: | 173 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD pakiautomaat (S)
Venipak (S) Kokkuleppel müüjaga |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | vaimuvara100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Autor(id): Charlotte Greig
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaal: inglise keel
Tõlkija: Marju Õunpuu
ISBN: 9789985988473
Lehekülgi: 208
Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu: Maailma suurlinnade politseijaoskondade toimikutes on sadade kaupa nn pimedaid juhtumeid. Need on lood, mis pole aastaid lahendust leidnud: juhtlõngadeta juhtumid; paljutõotavalt alanud, kuid lõpuks ummikusse jooksnud; lood, kus asitõendid kadusid või jäid märkamatuks; lood, mille tunnistajad erinevatel põhjustel välja ei ilmunud. Sõltuvalt juhtunu iseloomust kaasneb kuriteo menetlemisega mõnikord tugev kohaliku kogukonna, meedia ja avalikkuse surve, teistel juhtudel aga ei hooli ohvritest keegi ning kuriteo vastu ilmutab meedia huvi alles aastaid hiljem. Viimasel ajal on siiski paljud sellistest toimikutest tolmust puhtaks pühitud, uuesti üle vaadatud ja lõpetatud – sageli aastaid, isegi aastakümneid pärast kuriteo toimepanemist. See raamat räägibki niisugustest põnevatest juhtumitest. Originaali pealkiri: Cold cases. The world's most challenging investigations, from BTK to the Green River Killers kurjategijad, mõrvarid, kuriteod, mõrvad, kohtuasjad, kriminaalmenetlus, Ameerika Ühendriigid
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.