Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 116 3 0
  • (покупатель) Более года назад

    Ost jäi sooritamata, müüja väitel olid tootele tekitatud augud laste poolt ajal kui oksjon käis/lõppes!

    (продавец) Более года назад

    Tere, mina teavitasin defektist enne seda, kui jõudsite isegi kinni maksta. Defekt tõesti ilmnes peale oksjoni lõppu, kui vaatasin eseme üle, ma ei hakka ju katkise asja eest raha küsima ja ilma teavitamata ära saatma.

  • (продавец) Более года назад

    Ostu eest ei tasunud ja kirjadele ka ei vasta.

    (покупатель) Более года назад

    Kauba eest tasutud hilinemisega(vabanda​sin), kuid müüja ei ole nõus kaupa müüma ja paneb asjad enne osta.ee otsust kauba uuesti müüki.

  • (продавец) Более года назад

    Kaup jäi välja ostmata, ei soovita!

    (покупатель) Более года назад

    Kaup välja ostetud! Võiks ju olla aega kommentaar ära ka muuta, kui suudate selle panna.

    (продавец) Более года назад