Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 116 3 0
  • (buyer) Over a year ago

    Ost jäi sooritamata, müüja väitel olid tootele tekitatud augud laste poolt ajal kui oksjon käis/lõppes!

    (seller) Over a year ago

    Tere, mina teavitasin defektist enne seda, kui jõudsite isegi kinni maksta. Defekt tõesti ilmnes peale oksjoni lõppu, kui vaatasin eseme üle, ma ei hakka ju katkise asja eest raha küsima ja ilma teavitamata ära saatma.

  • (seller) Over a year ago

    Ostu eest ei tasunud ja kirjadele ka ei vasta.

    (buyer) Over a year ago

    Kauba eest tasutud hilinemisega(vabanda​sin), kuid müüja ei ole nõus kaupa müüma ja paneb asjad enne osta.ee otsust kauba uuesti müüki.

  • (seller) Over a year ago

    Kaup jäi välja ostmata, ei soovita!

    (buyer) Over a year ago

    Kaup välja ostetud! Võiks ju olla aega kommentaar ära ka muuta, kui suudate selle panna.

    (seller) Over a year ago