Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 116 3 0
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ost jäi sooritamata, müüja väitel olid tootele tekitatud augud laste poolt ajal kui oksjon käis/lõppes!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tere, mina teavitasin defektist enne seda, kui jõudsite isegi kinni maksta. Defekt tõesti ilmnes peale oksjoni lõppu, kui vaatasin eseme üle, ma ei hakka ju katkise asja eest raha küsima ja ilma teavitamata ära saatma.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Ostu eest ei tasunud ja kirjadele ka ei vasta.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kauba eest tasutud hilinemisega(vabanda​sin), kuid müüja ei ole nõus kaupa müüma ja paneb asjad enne osta.ee otsust kauba uuesti müüki.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Kaup jäi välja ostmata, ei soovita!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup välja ostetud! Võiks ju olla aega kommentaar ära ka muuta, kui suudate selle panna.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon