Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 52 1 5
  • (покупатель) Более года назад

    Müüja on petis-hoidke temast eemale !!!

    (продавец) Более года назад

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

  • (покупатель) Более года назад

    See on Aulle voolikute eest!

    (продавец) Более года назад

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

    (покупатель) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    OOTAN kullerit

    (продавец) Более года назад

    Suured tänud meeldiva koostöö eest! Ootame Teie uusi panuseid!

    Osta.ee Более года назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

  • (продавец) Более года назад

    Müügi tingimustes on selgelt kirjas : MAKSMINE SULARAHAS ja JÄRELETULEMISEGA ! MINA SAIN TARNIMISE AJAST NIIARU-etkunde tuleb raha näpus ja saab kauba kätte. Kas ma pean edaspidi tarnimisaja lahtri tühjaks jätma?! Kas teie firmaga on võimalik ka telefoniga suhelda

    (покупатель) Более года назад

    Ma ei soovita müüjat

    (продавец) Более года назад

  • Osta.ee (покупатель) Более года назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü kaupa parimale pakkujale)