Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 52 1 5
  • (buyer) Over a year ago

    Müüja on petis-hoidke temast eemale !!!

    (seller) Over a year ago

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

  • (buyer) Over a year ago

    See on Aulle voolikute eest!

    (seller) Over a year ago

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    OOTAN kullerit

    (seller) Over a year ago

    Suured tänud meeldiva koostöö eest! Ootame Teie uusi panuseid!

    Osta.ee Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

  • (seller) Over a year ago

    Müügi tingimustes on selgelt kirjas : MAKSMINE SULARAHAS ja JÄRELETULEMISEGA ! MINA SAIN TARNIMISE AJAST NIIARU-etkunde tuleb raha näpus ja saab kauba kätte. Kas ma pean edaspidi tarnimisaja lahtri tühjaks jätma?! Kas teie firmaga on võimalik ka telefoniga suhelda

    (buyer) Over a year ago

    Ma ei soovita müüjat

    (seller) Over a year ago

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü kaupa parimale pakkujale)