Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 52 1 5
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Müüja on petis-hoidke temast eemale !!!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    See on Aulle voolikute eest!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Absoluutselt ebameeldiv ostja. Ei soovi teda enam ostjaks (panime musta nimekirja) ning üldse ei soovita sellist klienti kellelegi!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    OOTAN kullerit

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Suured tänud meeldiva koostöö eest! Ootame Teie uusi panuseid!

    Osta.ee Üle aasta tagasi

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Müügi tingimustes on selgelt kirjas : MAKSMINE SULARAHAS ja JÄRELETULEMISEGA ! MINA SAIN TARNIMISE AJAST NIIARU-etkunde tuleb raha näpus ja saab kauba kätte. Kas ma pean edaspidi tarnimisaja lahtri tühjaks jätma?! Kas teie firmaga on võimalik ka telefoniga suhelda

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Ma ei soovita müüjat

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • Osta.ee (ostja) Üle aasta tagasi

    Kasutajalepingu punkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü kaupa parimale pakkujale)

    Arhiveeritud oksjon