Teekond tõeluse poole. Fanny de Sivers

1/1

Teekond tõeluse poole. Fanny de Sivers

13 päeva 19 tundi L 20.06.2026 20:15:00
Eseme ID: 252703134 Seisukord: Uus Tarneaeg: 10 päeva
Lõpuni aega:
13 päeva 19 tundi
Lõpuaeg: L 20.06.2026 20:15:00
Hetke hind: 9.90 EUR
Sinu pakkumine:

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
9.90 ole esimene pakkuja
Sinu pakkumine:
OstaKohe 10.90 €
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: L 23.05.2026 20:15:00
Viimati pakkus:
Saue, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2018
1305 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 3 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Uus
Asukoht: Saue, Harjumaa, Eesti
Keel: Eestikeelne
Kogus: 1
Tarneaeg: 10 päeva
Transport:
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Venipak: 1.15 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Järeletulemisega:
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Asjapuu99.7%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Info piltidel, küsimused oksjoni käigus.

Vaata ka Asjapuu e-poodi ja 1ewik oksjoneid, saab saata koos.

 

Uueväärne, uus.

Vello Salo on kunagi nimetanud Fanny de Siversit kirjastuse „Maarjamaa”  emaks. Järele mõeldes sobib värvikas esseist ja tõeotsija Fanny de Sivers ka päris Maarjamaa emaks, riivamata sellega sugugi Neitsi Maarjale kuuluvat au. Ta on inimene, kes on oma esseede ja mõtisklustega teinud ära suure töö, et aidata lugejal paremini mõista ja tunnetada kristlust.  Ja ta on teinud seda eestlaslikku meelelaadi arvestades.  Selles väikses raamatus on mõtisklusi, mis aitavad inimesel tõsta pilku taevasse ja vaadata kaugemale maisest elust. Siit leiab ka praktilisi näpunäiteid, kuidas oma usku igapäevaelus rakendada.  Autori tekstid on soojad südamelt ja terased mõistuse poolest. Need peegeldavad nähtamatut valgust, mida võidakse lugedes tajuda. Nii sobib see taskuraamat igaühele, kes tunneb tõmmet Tõe poole ning soovib leida head teekaaslast.   Fanny de Sivers (1920‒2011) on  Pärnus sündinud keeleteadlane, etnoloog, filosoof ja esseist. Enne Teise maailmasõja puhkemist õppida Tartu Ülikoolis romaani keeli ja kunsti­ajalugu. Abikaasa Hans Georg von Siversi saksa päritolu tõttu olid nad sunnitud 1941. aastal Eestist lahkuma. Fanny de Sivers jätkas akadeemilisi õpinguid erinevates Euroopa ülikoolides. Tema koduks sai Pariis, kus ta elas 60 aastat. Ta on tuntuks saanud nii ajaloolise, usundiloolise kui ka filosoofilise kallakuga kirjutiste poolest. Samas kumab taustana kõikjal Fanny enda vaimulik olemus kristlase ja katoliiklasena, suunates selgitusi ja määratledes nende iseloomu.  Miks ma olen kristlane?  Sellele küsimusele on vastanud Fanny de Sivers, sarnaselt nagu briti õpetlane ja apologeet Clive Staples Lewis (1898-1963). „See on üks põhjustest, miks ma usun kristlusesse: see on religioon, mida keegi poleks suutnud välja mõelda.”


Kauba saadan Omniva, Smart Itella, Unisend, Venipak ja DPD-ga.

Järgitulemine Sauele

Mitme ostu puhul panen asjad ühte pakki, anna teada kui on oste eri kontodelt (Asjapuu ja 1ewik).

Ostes pikema aja vältel, tasu ostu eest (mitte deposiidiga) ja anna mulle teada, et osaled veel- ära kinnita vahepeal transporti! Kinnita transport viimasele ostule, muidu saadan iga transpordikinnitusega ostu eraldi! Maksmisel kasuta "kokkuleppel" või "järgitulemine".

Alla 1 eurosed deposiidimaksed saadan eraldi!

Palun tasu ostude eest VIIE PÄEVA jooksul, kui meil pole kokku lepitud teisiti; Üle 10 päeva maksmata asju ja üle 30 päeva makstuid ei hoia, lähevad kas uuesti müüki või heategevuseks.

Küsi julgesti küsimusi, hilisemaid pretensioone ei arvesta. 58091529

Enamus asju on kasutatud, võimalikud vead toon välja kirjelduses. Kasutatud esemed võivad vajada pesu (kaup on Rootsist v.a.raamatud). Kasutatud raamatud võivad olla mahakantud, esineda plekke, kärbsesitta, suitsu- vm lõhna jms.

Kui tingimused ei sobi, palun ära osale. Pärast seletada, et ei näinud ja ei teadnud, pole vaja.

 

 

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
9.90 ole esimene pakkuja
Sinu pakkumine:
OstaKohe 10.90 €
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot