Tere hommikust, kallis. Protokollid helilindilt. Maxie
- Eseme ID: 94624268
- Jälgi eset
- Jaga
Tere hommikust, kallis. Protokollid helilindilt. Maxie
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 74 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | vaimuvara100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Autor(id): Maxie Wander
Kirjastus: Perioodika
Linn: Tallinn
Aasta: 1986
Originaal: saksa keel
Tõlkija: Viktor Sepp
Lehekülgi: 80
Seisukord: kaaned kulunud, sisu korras
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu: Sari: Loomingu Raamatukogu 1986 nr.20-21 1977. aastal ilmunud raamat «Guten Morgen, du Schöne» tekitas Saksa DV-s väga suurt elevust, mis pole tänaseni vaibunud. Põhjused on küllap meie lugejaile mõistetavad. Maxie Wander sündis 1933. a. Viinis. 1958. a. asus ta koos kirjanikust abikaasaga Saksa DV-sse elama. Ta katsetas ajakirjanikuna, fotograafina ja stsenaristina. Viimaks jõudis ta «protokollideni helilindilt». Maxie Wanderi tõeline anne seisnes inimeste sõpruse ja usalduse võitmises - ei tuttavad ega võõrad häbenenud end vestluskaaslasele avada. (Autori küsimused ja vahemärkused on selgesti tajutavad.) Nõnda tekkis käesolev «kirjanduseelse žanri» raamat, kunstiliselt viimistlemata kõne üleskirjutus. Käesoleva väljaande jaoks on tehtud valik üheksateistkümne eluloo hulgast, mis peaksid eesti lugejale mõistetavamad ja huvipakkuvamad olema. Sisu: Maja, kus ma elan. Rosi Ma olen keegi. Doris Vaadake siia, siin on ka keegi!. Barbara Imet oodates. Ruth Usaldusväärsed ja geeniused. Katja Leib ja kaaviar. Steffi Marx ja Šeherezade. Erika Vaskkatus. Karoline Goethel külas. Julia Märksõnad: saksa naised ilukirjandus jutustused Saksamaa
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.