Tõed ja tõdemused . Malle Salupere

1/1

Tõed ja tõdemused . Malle Salupere

Eseme ID: 203133143 Seisukord: Kasutatud
Hind: 7 EUR
Kogus: 1
Kokku: 7 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 7 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 38
Lehola, Harjumaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2020
4546 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Lehola, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Raamatugalerii99.9%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Raamatus esineb üksjagu allajoonimist ja märkimist.

Malle Salupere

Tõed ja tõdemused

Sakste ja matside jalajäljed nelja sajandi arhiivitolmus

442-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat
1999

TUTVUSTUS

Selle kogumiku artiklid on tekkinud autori uudishimust senikasutamata arhiivitoimikute või senimärkimata trükiste vastu. Vahel aga tasub uuesti üle vaadata ka materjalid, mida peetakse ammendatuks. Keegi ei saa kunagi pretendeerida lõplikule tõele. Sellepärast on ajaloo kohta kirjutatut alati võimalik täiendada, mida alljärgnevas ongi püütud teha Eesti aja- ja kultuuriloo mõnede aspektide, isikute ja sündmuste osas. Põhiliselt on need artiklid ilmunud erinevates väljaannetes eesti, vene või saksa keeles viimase tosina aasta jooksul, kuid käesoleva raamatu jaoks oluliselt täiendatud. Mitmed artiklid (Bulgarinist, Georg Bockist, Tartu kirikutest, Mahtra sõjast) sisaldavad täiesti uut materjali.

Arhiivileiud ei tähenda üldjuhul seda, et keegi leidis kuskil nurgas midagi vedelemas. Tavaliselt on kõik materjalid kenasti arvel, neid kontrollitakse ja korrastatakse, aga neid nö. pole ära tuntud.
Mul on sellega mitmel korral õnne olnud, küllap tänu uudishimule. See on võimaldanud tuua käibesse senikasutamata arhiivimaterjale, täiendada seniseid teadmisi ning täpsustada paljusid asjaolusid või elulugusid (Roseni deklaratsioon, esimesed Schilleri monumendid, Timotheus Bock, Mihhail Lebedev, Kristjan Jaak Peterson, Lydia Koidula). Poolaaegsetest Tartu raeprotokollidest on leitud täiendust raamatukultuuri ajaloole ja avastatud seni ainsad Baltikumi nõiasabati kirjeldused.
Autor

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 7 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot