Vagabund, 2010, Colette
- Eseme ID: 232596289
- Jälgi eset
- Jaga
Vagabund, 2010, Colette
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Vaadatud: | 9 |
|---|
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 1.51 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 1.76 EUR (S)
Järeletulemisega:Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Tagastamine: | Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale. Loe rohkem |
| Maksmine: | pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Raamatukaru100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi |
Seisukord: väga hea
Pilt on illustratiivne.
Raamatus on Colette ohtralt kasutanud isiklikku abielukogemust, samas on see ka ülistuslaul teatri kulissidetagusele maailmale ja seda asustavale, vaesuses virelevale näitlejateperele. Need kaks teemat – loobumine armastusest ja kontsert-teater, mida kirjanik arendab kogu romaani ulatuses, on omavahel tihedasti läbi põimunud.
Prantsuse romaanikirjanik Sidonie-Gabrielle Colette (1873–1954) avaldas oma esimesed raamatud mehe nime all, kuid pärast lahkuminekut võttis kirjanikunimeks vaid Colette. Kireva elukäiguga Colette'il oli armulugusid nii meeste kui ka naistega, ta oli mitu korda abielus ning töötas enne kuulsaks saamist Pariisi kabareedes. Kõik Colette'i romaanid on suuremal või vähemal määral autobiograafilised ning tema põhiteemad kirjanduses olidki naise seksuaalsus ja armastus – selle rõõmud ja piinad. Colette sai tuntuks juba 20. sajandi alguses, tõeline kuulsus saabus aga 1920. aastatel, mil ta liikus ringi prantsuse intellektuaalide ja kunstnike grupis, mis oli koondunud Jean Cocteau ümber. Tema staatus prantsuse kultuuriruumis, kus tol ajal domineerisid peaasjalikult mehed, oli väljapaistev ja tähelepanuväärne. Pärast Teist maailmasõda kogus Colette uut kuulsust raamatuga "Chéri" ning selle järgedega. Kokku kirjutas Colette umbes 50 romaani, ta oli Belgia Kuningliku Akadeemia liige, Académie Goncourt'i president ja esimene selle liikmeks saanud naine.
Aasta: 2010
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Autorid: Colette
ISBN: 9789985320129
Lehekülgede arv: 232
Originaalkeel: prantsuse keel
Köide: Kõvakaaneline
Seisukorrad:
- Uus - Kasutamata raamat.
- Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
- Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
- Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
- Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
- Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.
Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.
Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.