Aimée ja Jaaguar, 2007, Erica Fischer

1/1

Aimée ja Jaaguar, 2007, Erica Fischer

Item ID: 247945997 Item condition: Used
Price: 7.80 EUR
Quantity: 1
Total: 7.80 EUR

You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
BuyNow 7.80 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
Viewed: 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Company|User since 2025
443 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 2 days
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST: from 3.04 EUR (S)
Omniva: from 1.51 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.41 EUR (XS)
Pickup:
Agreement with seller: Abi
Return: Return of goods in accordance with the law. Read more
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Raamatukaru100%positive feedback view user's e-store

Seisukord: hea

Pilt on illustratiivne.


Berliin elab sõja ja juutide ahistamise tähe all. Ühes kohvikus kohtuvad sakslanna Lilly Wust – abielunaine ja nelja lapse ema – ning juuditar Felice Schragenheim, kes elab illegaalina põranda all ning püüab olude kiuste hakkama saada, teisi juute aidata ning ajakirjanikuks pürgida.
Naised armuvad teineteisesse esimesest silmapilgust. Õige pea jõutakse vastastikuse abielutõotuseni. Plaanitud ühised argipäevad ei saabu aga kunagi. Gestaapo tabab Felice anonüümse vihje abil ning naine saadetakse Terezini kontsentratsioonilaagrisse. Jäljed kaovad, Lillyle jääb vaid lein.

Eaaka naisega kohtub Ameerika ajakirjanik, kellele Lilly pihib kogu tõe oma elu varjutanud saladusest. Sealtmaalt kuulub Lilly ja Felice'i lugu maailmale.

"Aimée & Jaaguar" on dokumentaalne romaan armastusest ja sõjast, ajaloost, poliitikast ja inimsaatustest. Kaunist ning traagilist lugu toetavad fotod, kirjad, päevikud ja Erica Fischeri intervjuud Lilly ning tema ja Felice'i sõpradega.

Aasta: 2007

Kirjastus: Kentaur

Autorid: Erica Fischer

ISBN: 9789985978917

Lehekülgede arv: 280

Originaalkeel: saksa keel

Köide: Pehmekaaneline

Suurus: 148 x 210 mm


Seisukorrad:

  • Uus - Kasutamata raamat.
  • Nagu uus - Nagu kasutamata raamat.
  • Väga hea - Kasutatud väliste kasutusjälgedeta raamat. Maksimaalselt 2-3 pisikest defekti.
  • Hea - Kasutatud ja loetud aga puhas ja terve köitega raamat. Kaaned võivad olla veidi kulunud.
  • Rahuldav - Märgatavate kasutusjälgedega raamat. Lehtedel võib esineda plekke ja määrdumisi. Raamatu kaaned võivad olla kulunud. Köide terve.
  • Halb - Raamatul võivad olla tugevad määrdumis- või kasutusjäljed. Köide võib olla kahjustatud ja lehed lahti. Sellest hoolimata on oluline osa raamatust säilinud ja loetav.

Kui raamatus esineb templeid, pühendusi või sissekirjutusi, või on tegemist endise raamatukogu eksemplariga, siis on see kirjelduses eraldi välja toodud.

Endiste raamatukogu raamatute puhul võivad raamatu kaaned olla kiletatud, raamatus võib esineda templeid ja sissekirjutusi. Tavaliselt on välised raamatukogutunnused eemaldatud.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
BuyNow 7.80 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.