Ajutine ELEKTRIKILP 16A 1x 400V 2x 230V rikkevoolu kaitsmega

  • Item ID: 201764263
129.90 EUR
Eesti, Eesti, Eesti
2
Item condition: New
Location: Eesti, Eesti, Eesti
Quantity: 2
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Siilisaare 100% / 1466 / View other items of the seller

Müügil uus ajutine ELEKTRIKILP 16A  1x 400V 2x 230V rikkevoolu kaitsmega.

Kvaliteetne ja soodne toode!

Elektrikilp on uus ja pakendis.

 

Premium ABS Material & IP65 Shell & Easy to Install
The compact wall power distributor from VEVOR outshines the competition with its high quality and unmatched security in all areas. This power distribution board adopts a good quality ABS plastic shell with an IP65 protection level for long service life. A self-closing hinged lid for the socket and a waterproof plastic lid for the circuit breaker are adopted to ensure more security and avoid damage. Ideal for construction sites, constant outdoor use, etc.
 
Specifications
    • Rated Working Voltage: AC 230 / 400V

    • Single Circuit Output Voltage: 200-250V, 380-480V

    • Rated Insulation Voltage: AC 400V

    • Rated Operating Frequency: 50 Hz

    • Shell Protection Level: IP65

    • Socket Protection Level: IP44

    • Pole Number Of Output Socket: 3-Pin / 5-Pin

    • Schuko-Socket: 2 x Schuko-Sockets 230 V, 16 A, Blue Sockets ABL IP54

    • 16A CEE Socket: 1 x CEE Sockets 400 V, 16 A, 5-Pin, Red Sockets ABL IP44

    • FI Fuse: 1 x FI Fuse 40A-30mA

    • 1-Pin C16A Circuit Breaker: 2 x 1-Pin LS C16A Circuit Breaker

    • 3-Pin C16A Circuit Breaker: 1 x 3-Pin LS C16A Circuit Breaker

    • Item Type: Wall Power Distributor

    • Input Cable Connector: M25 / M30

    • Cable Color: Live Wire L1-Brown / L2-Black / L3-Grey, Null Wire-Blue, Earth Wire-Yellow-Green

    • Ambient Temperature: -35℃ to 40℃

    • Gross Weight: 3.38 kg

    • Net Weight: 2.90 kg

    • Product Dimensions(L x W x H): 280 x 280 x 155 mm 

    • Packing Dimensions(L x W x H): 300 x 300 x 200 mm 

 

Postitame elektrikilbi 3-15 päeva jooksul, sõltuvalt ostu tegemise nädalapäevast, pühadest ja lao seisust ostuhetkel.

Soovides osta arvega või rohkem, siis võta enne ostu ühendust.


* Saadame ühe inimese ostud võimalusel ühe saadetisena, kui see on võimalik. Soovides kasutada DPD-d, siis valige suurimal esemel DPD ja teistel näiteks Omniva, siis ei pea iga ostu tegemise korral tasuma DPD-le saatekulu ja pärast hakkama seda tagasi küsima neilt. *

Tootekirjelduses toodud fotodel on illustreeriv tähendus.

Müüdavad kaubad on uued kui ei ole märgitud tootekirjelduses teisiti. Toote tagastamine on võimalik 14p jooksul, kõik tagastamisega seotud kulud kannab ostja. Tagastatav toode PEAB olema kasutamata ja kasutusjälgedeta ja originaalpakendis.Ostja kannab kõik tagastamisega seotud kulud (saatekulu).

Hea ostja! Me täidame tellimused võimalikult kiiresti, kuid palun arvesta ka kaupmehega, päris iga päev (eriti nädalavahetustel ja pühade ajal) kaupade saatmist ei toimu!

Jõulu- ja aastavahetuse perioodil palume arvestada võimalike pikemate tarneaegadega, sest logistiaettevõtted on ülekoormatud. Sama kehtib ja jaanipäeva kohta.

Soovides osta kaupu rohkem ja soodsamalt, siis võta meiega ühendust ja kirjuta, mis huvitab. tasudes arvega saame väljastada firmale ka KM-iga arve, küsi pakkumist kui soov.

PS. Palume arvestada, et talvel suurte külmakraadidega tellides elektroonikat või ka näiteks tindiprinteri kassette ja soovides neid saada Omniva, DPD või Venipak pakiautomaati, siis külmakahjustuste eest vastutab toote tellija. Kasutage külmakartlike toodete tellimisel Itella pakiautomaate, sest need asuvad siseruumides.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked