Audi a6 c6 3.0 165kw quattro 48H Oksjon!

  • Item ID: 208597645
Final price: 2 300.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 27.02.2024 20:43:54
Closing time: Thu 29.02.2024 20:58:49
Last bidder: 13piisab
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Item condition: Used
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: karl30 100% / 16 / View other items of the seller
Audi A6
2004
saloon diesel
automatic devices four-wheel drive
165
Mileage 330000 Color: black
Climate control: No
VIN:

Oksjonil heas sõidukorras audi a6 c6 3.0d 165kw atm quattro 2004a. Käivitus kohene nii soojalt ja külmalt. Käib ilusti ühtlaselt ja kast vahetab käike väga sujuvalt. Ketid häält ei tee. Sillad ilusti vaiksed ja ei kolise/nagise miskit. Kõik remondid mis vaja on jooksvalt tehtud. Viimane hooldus 3500km tagasi. Läbisõit vaid 330000km. Eestis teine omanik. Ülevaatus ning kindlustus kehtivad.

Auto asub tartus. Autoga tutvumiseks/küsimuste korral helistada.

Tel 53878715.

 

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 3 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab).

 

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Autol võib esineda vigu millest müüja pole teadlik. Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu ja pretensioone ei võta arvesse.

 

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • Tere Mis põhjusel turvapadja parandusmeede tegemata?

    replied 28.02.2024 22:12

    Tere! Ei ole jõudnud sellega tegeleda. Uus omanik saab sellega tegeleda.

  • Jahutusvedeliku lekkega enam probleeme pole? Tänan.

    replied 28.02.2024 22:12

    Tere! Ei ole probleeme.

  • 5 2