BMW E30 kupee Mtech2

  • Item ID: 170019141
Final price: 1 700.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 01.02.2022 23:15:43
Closing time: Tue 08.02.2022 23:15:43
Last bidder: MustBmw
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: Used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by deposit transfer
Seller: Md1 80% / 93 / View other items of the seller
BMW E30
1984
coupé
Mileage Color:
Climate control: No
VIN:

Bmw E30 kupee ilma tehnikata. Kaasa ei tule esimesel pildil olevad veljed, esimesed istmed, mootor, käigukast, kardaan ja differ.

Kuna tänase elutempo juures ei ole piisavalt aega ja vaba ressurssi autoga tegeleda, siis on võimalik soetada endale üks vanakooli BMW veerev kere, mis tahab aega ja raha.
Tehasest tuli 1984. aastal ning toona sätiti vahele 2.0 mootor. Vahepeal oli siin ka 2.8 mootor ja sai ka mõned kilomeetrid vuratud.
Väliselt tehti mingi aeg kellegi poolt keretööd kehvapoolselt ära ning vajab kindlast üle vaatamist. Mtech lisad ühelt poolt lahti tulnud päikese käes seismisest, tagatiib lahti.
Esimeste istujate jalgealused tahavad tegemist ning ühes sellega võiks ka karbid üle vaadata- tõsta veel on saanud, aga midagi väga ilusat seal ei ole.
Muidu veereb, pidurdab ja keerab.

Tagaistujate pink ja seljatugi on üle nahatatud ning see osa on korras. Põhjavaip on olemas ja üldiselt peaks ka enamvähem kõik plastikud ja konsoolid olemas olema. Roolivõimendi on olemas. Katalüsaatori nõue puudub. Üsna lihtne auto, kus sisuliselt olematu elektroonika, samuti puuduvad airbagid, veojõukontrollid ja muud juhiabilised.

AUTOGA EI TULE KAASA:
-esimesel pildil olevad veljed
-esimesed istmed
-mootor
-käigukast
-kardaan
-differ

Auto asub Tallinna linnas.

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab).

Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). **

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked