Brasiilia - kired ja kontrastid. Liis Kängsepp 2011a. 176lk
- Item ID: 93960647
- Watch item
- Share
Brasiilia - kired ja kontrastid. Liis Kängsepp 2011a. 176lk
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 11 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 3.04 EUR (S)
Omniva: from 2.75 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S) Agreement with seller: |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | vaimuvara100%positive feedback view user's e-store |
Autor(id): Liis Kängsepp
Kujundaja: Anneli Akinde
Illustraator: Andrus Kuus; Fotod: Liis Kängsepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
ISBN: 9789949476145
Lehekülgi: 176
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu: RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 256 Brasiilia on väga kirglik maa, seda usume me kõik. Teame sambat, karnevale, valgeid randu ja bossanoovarütme ning igatseme seda kõike ise kogeda. Aga Brasiilia ei olegi ainult jalgpall, Rio karneval ja lustakad inimesed, vaid kätkeb veel palju üllatavaid kontraste. Raamatu autor Liis Kängsepp uuribki seda eelarvamuste-ettekujutuste jäämäe veealust osa, mis rändureile esmapilgul varjatuks võib jääda, aga mis teeb turisti-Brasiiliast päris-Brasiilia. Lisaks olulisematele vaatamisväärsustele leiame raamatust hulgaliselt tähelepanekuid brasiillaste igapäevaelu kohta, millesse ju iga tõsisema huviga turistki tahaks pilku heita. Sest Brasiiliat pole võimalik mõista, kui ei tea, mis on favela, candomblé, churrasco, capoeira või caipirinha. Sari: Go Reisiraamat reisijuhid, reisikirjad, maailma paigad
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.