Einhell GC-CL 18 Li E aku lehepuhur Power X-Change -defekt
- Item ID: 245396889
- Share
| Final price: | 5.51 EUR |
|---|---|
| Extending closure: | 5 minutes |
| Starting time: | Wed 07.01.2026 20:45:00 |
| Closing time: | Sat 10.01.2026 20:49:21 |
| Viewed: | 52 |
| Last bidder: | Vaalake |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
Omniva (L)
Venipak (L)
Unisend (L)
CourierPickup: Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. |
| Payment: | by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Järelturg100%positive feedback view user's e-store |
Seisukord: ei lähe tööle.
Einhell GC-CL 18 Li E aku lehepuhur Power X-Change
Einhell GC-CL 18 Li E aku lehepuhur on tugev ja mitmekülgne lahendus aias või koduümbruses koristamiseks. Aku jõudlus ja kuni 210 km/h õhukiirus puhuvad kiiresti kokku lehed, lahtise prahti ja muu mustuse – seda eriti kohtades, kus juhtmega tööriist ei ole mugav või võimalik kasutada.
Lehepuhur kuulub Power X-Change 18 V akusüsteemi, mis tähendab, et sama aku ja laadija saab kasutada ka teiste Einhell tööriistadega. Reguleeritav õhuvool ja Softgrip pehme käepide tagavad mugava ja kontrollitud töökogemuse, vähendades väsimust pikema töö ajal 🍂💨
Peamised omadused:
-
Aku lehepuhur 18 V Power X-Change süsteemist
-
Max õhukiirus 210 km/h
-
Drehzahlregelung – reguleeritav pöörlemiskiirus
-
Pehme Softgrip käepide mugavaks kasutamiseks
-
Juhtmevaba ja paindlik töö
-
Kõrge efektiivsus aia koristamisel
Sobib ideaalselt lehtede, õietolmu ja muu kerge prahi kiireks koristamiseks igas aias ja õuealal 🍁🍃
Esimene pilt on illustratiivne.
Palume kauba eest tasuda 3 päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Kui nädala jooksul ei ole kauba eest tasutud ja transporti valitud, alustame pretensiooni.
Deposiidimaksega tasutud tooted saadame eraldi pakina. Koos saadame ainult need tooted, mis on e-kontoga tasutud
Oksjon sisaldab ainult neid asju, mida on näha meie fotodel. Illustreerivad pildid on selleks, et tutvustada toote omadusi ja välimust.
Kui midagi pole meie fotodel, siis need ei kuulu ka komplekti, va.juhul, kui oksjoni kirjelduses on teisiti märgitud.
Tootekirjeldus on loodud tehisintellekti abil ning võib sisaldada ebatäpsusi. Palume enne ostu tutvuda toote infoga tootja või volitatud edasimüüja ametlikul veebilehel.
Kui on tegemist kasutatud asjaga siis võib esineda vigu, mis pole teada ja esmasel vaatlusel märgatud! Seega ese/esemed müüakse sellisel kujul nagu on! Hilisemaid pretensioone ei rahulda! Kui toodet soovitakse 14 päeva jooksul tagastada, tasub postikulu ostja va. juhul, kui toode ei vasta kirjeldusele. Kirjeldusele vastavaid, kuid kliendi soovil tagastatud tooted palume saata Tartu Rebase Rimi pakiautomaati või Cargobusi Tähe tn esindusse.
NB! Kirjeldusele vastavate toodete tagastamisel arvestame tagastatavast summast maha osta.ee komisjonitasu ning juhul kui kasutatud ka antud tootel esilehe teenust, siis ka selle teenuse summa.
Kõik küsimused, eeldused, oksjoni käigus!
Mitme oksjoni võidu puhul saadame kõik ühe saadetisena.
Oksjonil pakkumise tegemisega, nõustud meie müügi- ning tagastustingimustega
Edukaid pakkumisi soovides,

Tutvuge ka meie teiste soodsate pakkumistega!
Hakka meie jälgijaks, et olla kursis uusimate toodetega!

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.