Elektrimootor, vaskjuhe, vintage pistikud, näidikud aparaadi

Elektrimootor, vaskjuhe, vintage pistikud, näidikud aparaadi

16 days 22 hours Fri 07.08.2026 21:45:00
Item ID: 254896026 Item condition: Used
Time left:
16 days 22 hours
Closing time: Fri 07.08.2026 21:45:00
Current price: 69 EUR
Your bid:

next month

You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

Make an Offer

69 be first bidder
Your bid:
BuyNow 249 €

Make an Offer

next month
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 10.07.2026 21:45:00
Viewed: 18
Last bidder:
Järvamaa, Järvamaa, Eesti
1
User since 2001
46 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 3 days
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Järvamaa, Järvamaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup:
Agreement with seller: Abi
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: dogg100%positive feedback View other items of the seller

Tegu on siis Ida-Saksa reproduktsioonitehnikaga, mis oli kasutusel ENSV ajal trükikodades. 

See juhtpult aitas vist seadistada hiiglasliku fotoaparaadi plaadi kaugust läätsest, juhtida valgusteid jms. Aga võin ka puusse panna.

VEB Polygraf peaks ta olema, mis mudel või kiri see "ahz" on, jään hetkel vastuse võlgu.

Asjahuvilised saavad ise tehisaru abil tuvastada, millega täpsemalt tegu. Võite küsimuste all infot jagada ;)

Masinaid on kaks, kummalgi oma oksjon. Mõlemad kuulusid ajalehe küljendamise protsessi juurde. Kumbki pole ilmselt komplektne, aga midagi võivad need vändad ja mootorid veel teha.

Nagu fotodelt näha, seisavad mõlemad õues vanarauahunnikus ning utiili nad ka lähevad, kui oksjon ebaedukaks osutub.

Raske asi tugeva raamiga.

 


Kaup on vana või kasutatud, sellele ei kehti garantiid. Esitage julgelt küsimusi. Pakkumise tegemisega ostja kinnitab, et on tutvunud ja rahul eseme(te) seisukorraga ning lepib, et ostujärgselt avastatud defektide eest müüja ei vastuta. Ostad seda, mida on kirjeldatud ja/või mida pildilt näed.

Ka 10 sendine pakkumine on siduv. Kui ostja kaubale kuulutuses või kirjavahetuses teatatud aja jooksul järele ei tule, kaotab ta õiguse oma raha tagasi saada ning kaup läheb uuesti müüki või utiliseerimisele.

Kui teil on tarvis ostetud kaupa väga lühikese aja jooksul kätte saada või olete lihtsalt kärsitu inimene, kaaluge pakkumise tegemata jätmise võimalust - müük osta.ee-s ei ole minu põhitegevus, vaid hobi, ning sageli ei suuda ma esemeid pakkida ja teele saata lühima võimaliku aja jooksul. Eelistatud variandiks on alati isiklik kohtumine ning eseme käest-kätte üleandmine telefoni või SMS-i abil kokkulepitud ajal ja kohas. Kui telefoni teel kontakti saamine ei õnnestu, saatke palun alati ka SMS.

Tänan mõistva suhtumise eest. Ilusat avastamisrõõmu minu oksjonitel.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
69 be first bidder
Your bid:
BuyNow 249 €

Make an Offer

next month
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.