H. Markowitsch Reval hõbeuur/taskukell + hõbekett + võti
- Item ID: 253221617
- Watch item
- Share
H. Markowitsch Reval hõbeuur/taskukell + hõbekett + võti
| Current price: | 249 EUR |
|---|---|
| Your bid: |
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Extending closure: | 5 minutes |
|---|---|
| Starting time: | Tue 02.06.2026 14:10:57 |
| Viewed: | 10 |
| Last bidder: | — |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Antique |
|---|---|
| Location: | Elva, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Delivery time: | 7 days |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Payment: | by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Rauno223100%positive feedback View other items of the seller |
Müüa ajalooline hõbedast taskukell, mis on müüdud Tallinnas (toonases Revalis) tuntud kellassepa ja juveliiri H. Markowitschi kaupluses.
Kell pärineb hinnanguliselt ajavahemikust 1898–1910. Sihverplaadil on märgistus “H. Markowitsch – Reval”, mis seob eseme otseselt vana Tallinnaga ja Vene keisririigi perioodiga.
Kellast:
- originaalne email-sihverplaat
- hõbekorpus proovidega 0.875 / 84
- võti ja hõbedast kett prooviga 0.875 / 84
- tempel "RMP" samal keti lülil koos hõbeda prooviga
- mehhanism töötab kuid vajab hooldust.
- laua peal seistes tiksub lõpuni kuid taskus rappudes võib seisma jääda ja samamoodi uuesti iseseisvalt tiksuma hakata
- minuti seier puudub
- Tagumine väline kaas on lahti murdunud ja on üritatud seda mitteedukalt parandada . Kaane hing on töökorras ning on võimalik see korpuse külge tagasi kinnitada
Kell on säilinud oma ehtsas ajaloolises seisukorras. nähtavad kasutusjäljed, praod ja parandused annavad edasi eseme pika elu ning ajastuhõngu.
Sobib kollektsionäärile, antiikhuvilisele või inimesele, kes hindab vana Tallinna ja kellanduse ajalugu.
Leidsin kella kohta ka vanu reklaame ja infot H. Markowitschi poe kohta Tallinnas. Firma asutati 1898 ning tegutses Viru tänaval. (viimased 3 pilti kuulutuses informatiivsel eesmärgil)
Selliseid Revali märgistusega taskukelli väga tihti ei kohta.
Kella müün sellisel kujul nagu piltidel näha. Vajadusel saan lisapilte saata.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.