Hommikusöök annab hoogu. Marika Vingissar 2022a. 56lk
- Item ID: 198350429
- Watch item
- Share
Hommikusöök annab hoogu. Marika Vingissar 2022a. 56lk
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 23 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 3.04 EUR (S)
Omniva: from 1.51 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Agreement with seller: |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | vaimuvara100%positive feedback view user's e-store |
Autor(id): Marika Vingissar
Kujundaja: Anu Maarand
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
ISBN: 9789916694497
Lehekülgi: 56
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: piklikus formaadis ning pehmes köites raamat
Sisu: RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 306 Asjata ei öelda, et hommikusöök söö ise, lõuna jaga sõbraga ja õhtusöök anna vaenlasele. Mõnus hommikusöök on just see, mis kogu päevale hoogu annab. Kui hommikusöök sisaldab valku ja süsivesikuid, siis on kõht kindlalt lõunani täis. Paljud inimesed on kinni rutiinis: igal hommikul kaks-kolm juustu- või vorstivõileiba ja kruus kohvi. Tegelikult on palju võimalusi oma hommikueine mitmekesisemaks muuta: pudrud, müslid, omletid, omaküpsetatud kuklid, mitmesugused võileivakatted on kõik tervislikud ja valmistamine ei võta kaua aega. Nädalavahetusel seevastu võib jännata pannkookide, salatite ja küpsetistega. Ning vahel harva võib lubada endale ka ehtsat Inglise hommikusööki. Need, kes hommikuti üldse süüa ei taha, peaksid „andma õhtusöögi vaenlasele“, sest kui õhtusöök vahele jääb, on hommikul kõht tühi. Ja hommikul võib teha ka kasvõi ühe tervisliku ja maitsva smuuti. Märksõnad: Ühinenud Ajakirjad Anu Maarand kokaraamatud toiduretseptid
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.