Kahrukõrvaga Ivvan. Valimik setu ja Vastseliina
- Item ID: 237916117
- Watch item
- Share
Kahrukõrvaga Ivvan. Valimik setu ja Vastseliina
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 13 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 3.04 EUR (S)
Omniva: from 1.51 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Agreement with seller: |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | vaimuvara100%positive feedback view user's e-store |
Autor(id): Koostanud ja toimetanud Paul Hagu ja Risto Järv
Illustraator: Evar Riitsaar
Kirjastus: Tartu Ülikool
Linn: Tartu
Aasta: 2004
ISBN: 9985403762
Lehekülgi: 288
Seisukord: lehed niiskusest lainelised aga loetavad, pisut kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu: Rahvaluule suurkoguja Jakob Hurda viljakaim korrespondent Jaan Sandra pööras J. Hurda palvel oma kogumistöös kodukihelkonna Vastseliina kõrval erilist tähelepanu setu rahvaluulele. Kogumikku on valitud Jaan Sandra poolt talletatud paarisajast imemuinasjutust 33 setu ja Vastseliina kihelkonna muinasjuttu. Valimik iseloomustab kohalikku muinasjuturepertuaari, vahendatuna läbi kirjapanija isikupärase jutustamisstiili. J. Sandra keelekasutus on kompromiss kirjakeele, murdekeele ja individuaalse keelepruugi vahel, kus vaekauss on kõvasti kaldu kirjakeele kasuks. Siinses publikatsioonis on tekstide redigeerimisel jäädud samuti kompromissile, aga suunda otsustavalt kallutatud murdekeele kasuks. Märksõnad eesti setu rahvapärimuse kogumine Sandra, Jaan, 1862-1925 setu Vastseliina imemuinasjutud lastekirjandus murdekirjandus
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.