Kärbeste Jumal. Mereristsed, William Golding, 1989

Kärbeste Jumal. Mereristsed, William Golding, 1989

10 days 10 hours Thu 18.06.2026 20:40:43
Item ID: 252618777 Item condition: Used Delivery time: 5 days
Time left:
10 days 10 hours
Closing time: Thu 18.06.2026 20:40:43
Price: 5 EUR
Quantity: 1
Total: 5 EUR

You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
BuyNow 5 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
Starting time: Thu 21.05.2026 20:40:43
Viewed: 1
Põlva, Põlvamaa, Eesti
1
User since 2014
476 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 1 day
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Põlva, Põlvamaa, Eesti
Language: Estonian
Quantity: 1
Delivery time: 5 days
Shipping/Delivery:
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
Agreement with seller: Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Lisa-Marie100%positive feedback View other items of the seller

Inglise viimaste aastakümnete ühe nimekaima kirjaniku, Nobeli preemia laureaadi (1983) William Goldingi (s. 1911) kaks erinevasse loomeperioodi kuuluvat romaani. Mõlema romaani tegevus toimub välisest maailmast eraldatud ühiskonnas — esimese troopilisel saarel, kuhu satub grupp inglise koolipoisse, teises Inglismaalt Austraaliasse suunduvas laevas — , mis võimaldab autoril lähemalt vaadelda teda huvitavaid inimloomuse varjatumaid tahke.

Raamat sarjast Nobeli laureaat.

Mario Orav soovitab: "Me oleme kõik mõtlevad inimesed, me ei muutu metslasteks, kui me seda ise mängult ei taha. Kas see on ikka nii? Raamatus „Kärbeste jumal“ satub grupp 7-13-aastaseid poisse õnnetuse tagajärjel üksikule troopilisele saarele ja asub tegutsema esialgu selle nimel, et end taga otsijatele märgatavaks teha. Tasapisi lootuse kadumisel, kaovad sama tasapisi ka elus paika pandud piirid hea ja kurja vahel. Vahendeid valimata ollakse valmis isegi kaaslase mõrvamiseks, et tagada enda tahe ja hoida oma liidrirolli. Raamatu kirjeldamiseks sobib suurepäraselt fraas Gary Gray filmist „The Italian Job“ (2003): „Ma usaldan inimest, aga ma ei usalda kuradit inimeses."

 

 

 

Eesti Raamat, 1989

Kõvakaaneline köide, tavaformaadis, 352 lehekülge

Mõõdud: 147 × 216 mm

 

 

Kaantel kulumisjälgi, sisul justkui polegi näha, et loetud oleks, kuid esimesel lehel on hele plekk ja sama värvi täpikesi on kohati sisul ja mõned pisikesed triibud ka leheservadel, vaata palun pilte. 

 


Makset ootan e-kontole, pakke postitan vaid Omniva kaudu. 

Pakke postitan kolmel päeval nädalas, T, N ja L või P

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
BuyNow 5 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.