Karmid tähed. Wilho Helanen, 1927.
- Item ID: 246496702
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 7 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Old |
|---|---|
| Location: | Paide, Järvamaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.15 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Ronga raamat100%positive feedback view user's e-store |
Pehmes köites, kehvas seisukorras raamat, köide on lagunenud aga komplektne, kui keegi soovib taastada, siis on täitsa kõlbulik ja loetav, üldseisukord fotodel, 220 lk.
Vilho Helaneni peamine tähtsus seisneb Eesti-pisikus, mille ta andis edasi oma põlvkonna poliitikat ja kultuuri mõjutavatele isikutele. Estofiil sai temast Vabadussõja ajal, mil ta tegutses Eesti abistamise peatoimkonna emissari Lauri Kettuneni sekretärina Tallinnas.
Helanen võttis isiklikult osa eestlaste vabadusvõitlusest Eesti Vabadussõjas ning tema romaanis kõnelevad suuremalt osalt isiklikud mälestused. Jah, mitte ainult raamatu lehekülgedel, vaid tõelisi elus on eksisteerinud Matti, see väike soome laps-sõdur, kes heroiliselt täitis oma kohustusi viimse hetkeni. Elust võetud tüübid on Peutinmäed, kes langesid kõrvuti kui Põhjamaa tammed, ning palju teisigi «Karmide tähtede” võitlejaid. Raamatu kirjutaski Helanen oma sõprade mälestuseks, kes langesid Eesti Vabadussõjas

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.