Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud / Jenny Han
- Item ID: 254216404
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Starting time: | Thu 25.06.2026 20:13:42 |
|---|---|
| Viewed: | 3 |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 2.47 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 2.75 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S) Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Payment: | by deposit transfer |
| Seller: | IZA100%positive feedback View other items of the seller |
Pealkiri Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud / Jenny Han; inglise keelest tõlkinud Kristina Uluots; toimetaja Elisabeth Israel
Autor Han, Jenny, 1980- autor
Ilmunud Tallinn: Pegasus, 2016
Rahuldavas seisus palju kasutatud raamat, kaaned kiletatud, kõik lehed olemas ja kinni, kustutatud raamatukogu templid ja koodid.
Mis juhtub, kui kõik su kunagised silmarõõmud saavad korraga teada, et sul on olnud nende vastu tunded? „Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud“ on südamlik lugu Lara Jeanist, kes pole eales mitte kellelegi oma armumistest rääkinud, kuid on igale poisile kirjutanud ühe kirja. Nendes kirjades räägib ta kõik südamelt ära, paneb paberile enda salamõtted ja ütleb asju, mida ta päriselus iial ei ütleks, sest need kirjad kirjutas ta ainult iseendale. Kui kiri on valmis, kleebib ta ümbriku kinni, kirjutab aadressi peale ning paneb kübarakarpi.
Ühel päeval aga avastab Lara Jean, et kirjad on posti pandud ja ta peab silmitsi seisma kirjade adressaatidega: tema esimene suudlus, poiss suvelaagrist, isegi tema õe endine kallim Josh. Õppides nüüd tundma poisse, kellesse ta kunagi armunud oli, avastab Lara Jean, et nendest kirjadest võib ka kasu tõusta.
„Lara Jeani lihtsameelsus, kohmakus, üliemotsionaalsus ja eluvõõras suhtumine poistesse annab sellele liigutavale loole võlu ja isikupära. Han loob oma raamatus usutavad ja inimlike vigadega karakterid.“ Publishers Weekly

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.